Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Aktuality

Výzkumné centrum European Centre for Business Research Panevropské univerzity pořádalo seminář Academic writing for the most rigorous journals – Course for doctoral students and young researchers

V pátek 22.3.2024 v prostorách Fakulty informatiky a statistiky VŠE proběhl závěrečný seminář kurzu Academic writing for the most rigorous journals – Course for doctoral students and young researchers v celkovém rozsahu 6 hodin online, který pořádalo výzkumné centrum European Centre for Business Research Panevropské univerzity.

V rámci náročného kurzu pod vedením vědeckého ředitele ECBR prof. Alberto Ferrarise a prof. Gabriele Santoro z University of Turin jsme se zaměřili na přípravu vědeckých článků pro nejprestižnější světové časopisy v prvních kvartilech.

Tento kurz je další z aktivit ECBR v rámci rozvoje vědeckých kapacit v ČR. Prof. Alberto Ferrarisa a prof. Gabriele Santoro patří mezí světovou vědeckou špičku v oblasti Business and Management, patří do kategorie Highly Cited Researchers podle Web of Science (top 1% podle počtu citací ve světě).

European Centre for Business Research je vědeckovýzkumným pracovištěm Panevropské univerzity. ECBR samostatně a svobodně rozvíjí vědecko-výzkumnou a inovační činnost, podílí se na vzdělávací činnosti v doktorských studijních programech a spolupracuje s dalšími tuzemskými i zahraničními vzdělávacími, vědeckými a výzkumnými právnickými osobami z ČR, Polska, Slovenska a Itálie.

jsme
Profesní univerzita

TEorie
znalosti
praxe

Panevropská univerzita

Studijní programy

Přes 20 studijních programů poskytuje nabídku, ze které si skoro každý vybere.

O panevropské univerzitě

Odkud jsme, kam směřujeme, čím se řídíme a na jak pevných základech stojíme?

fakulty

Většinou univerzity tvoří fakulty. U nás fakulty stvořily Panevropskou univerzitu. Proč? Jak?

Jsme panevropská

Stvořit vysokou školu býval pouhý sen. Za jednadvacet let jsme ale dospěli – stali se Panevropskou univerzitou!

Search
Close this search box.

Já jsem

Budoucí student

Nově přijatý student

Aktuální student

Já jsem

Budoucí student

Nově přijatý student

Aktuální student

Já jsem

Budoucí student

Nově přijatý student

Aktuální student