Jsme Panevropská

1

Učíme to,

co má

smysl

PRAKTICKÁ ORIENTACE

Nevnímáme potřebu utopit studenta v mracích literatury, ale lpíme na tom problematiku pochopit, porozumět a umět prakticky využít.

RESPEKT

Přes jednadvacet let budujeme úspěšná jména našich škol (dnes fakult). Díky respektu k potřebám studentů i kolegů máme možnost rozvíjet vzdělanost i dále.

TRADICE

Již od prvních studijních oborů stavíme na osobním přístupu ke studentům a propojení odborníků z praxe se špičkovými akademiky. Z těchto hodnot neslevíme.

"Studium právní specializace mi změnilo přístup k právu a najednou jsem přestal vnímat věci jako dané a pouze technicky. Navíc v porovnání s veřejnou školu funkční systém včetně studijního oddělení, odborníci z praxe rozšiřující nejen teoretické znalosti studentů. Absolutně nelze srovnávat s teoretiky z veřených škol, kteří neopustili inkubátor katedry. Rád jsem studoval na této škole a přeji ji spoustu nadějných studentů."

2

Vlastní cestou, vlastní myšlenkou

"Já jsem ráda, že jsem na této škole studovala a nelituji toho! Doporučuji lidem, kteří se chtějí opravdu věnovat cestovnímu ruchu. Na mé studijní léta budu opravdu moc ráda vzpomínat! Prague forever!"

3

Nejsme
ze žurnálu,
jsme „real“

Jsme Panevropská univerzita – vysoká škola univerzitního typu. Nejsme revoluce, jsme přirozená evoluce. Číší z nás všechny dobré, i ty méně dobré vlastnosti jak z Vysoké školy obchodní, tak Vysoké školy podnikání a práva. 

Nejsme jako ze žurnálu, také děláme chyby – stávají nás čas, zdroje a někdy i to lidské zklamání. Nikdy ale nerezignujeme poučit se, postavit a jít dál. Stejně jako vy, naši studenti i kolegové. 

"Má to určitě svý mouchy, jako kdeco, ale mám to tu fakt rád! ;)"

PANEVROPSKÁ

JSME PROFESNÍ UNIVERZITA

Studijní programy

Od bakaláře, přes inženýra, magistra až po doktora? Na Panevropské to klidně zvládneš.