Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Jsme Panevropská

1

Učíme to,

co má

smysl

PRAKTICKÁ ORIENTACE

Nevnímáme potřebu utopit studenta v mracích literatury, ale lpíme na tom problematiku pochopit, porozumět a umět prakticky využít.

RESPEKT

Přes jednadvacet let budujeme úspěšná jména našich škol (dnes fakult). Díky respektu k potřebám studentů i kolegů máme možnost rozvíjet vzdělanost i dále.

TRADICE

Již od prvních studijních oborů stavíme na osobním přístupu ke studentům a propojení odborníků z praxe se špičkovými akademiky. Z těchto hodnot neslevíme.

"Studium právní specializace mi změnilo přístup k právu a najednou jsem přestal vnímat věci jako dané a pouze technicky. Navíc v porovnání s veřejnou školu funkční systém včetně studijního oddělení, odborníci z praxe rozšiřující nejen teoretické znalosti studentů. Absolutně nelze srovnávat s teoretiky z veřených škol, kteří neopustili inkubátor katedry. Rád jsem studoval na této škole a přeji ji spoustu nadějných studentů."

2

Vlastní cestou, vlastní myšlenkou

"Já jsem ráda, že jsem na této škole studovala a nelituji toho! Doporučuji lidem, kteří se chtějí opravdu věnovat cestovnímu ruchu. Na mé studijní léta budu opravdu moc ráda vzpomínat! Prague forever!"

3

Nejsme
ze žurnálu,
jsme „real“

Jsme Panevropská univerzita – vysoká škola univerzitního typu. Nejsme revoluce, jsme přirozená evoluce. Číší z nás všechny dobré, i ty méně dobré vlastnosti jak z Vysoké školy obchodní, tak Vysoké školy podnikání a práva. 

Nejsme jako ze žurnálu, také děláme chyby – stávají nás čas, zdroje a někdy i to lidské zklamání. Nikdy ale nerezignujeme poučit se, postavit a jít dál. Stejně jako vy, naši studenti i kolegové. 

"Má to určitě svý mouchy, jako kdeco, ale mám to tu fakt rád! ;)"

PANEVROPSKÁ

JSME PROFESNÍ UNIVERZITA

Studijní programy

Od bakaláře, přes inženýra, magistra až po doktora? Na Panevropské to klidně zvládneš.

Search
Close this search box.

Já jsem

Budoucí student

Nově přijatý student

Aktuální student

Já jsem

Budoucí student

Nově přijatý student

Aktuální student

Já jsem

Budoucí student

Nově přijatý student

Aktuální student