Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Podejte si přihlášku

Podejte si přihlášku na Panevropskou univerzitu

Podat si přihlášku k vysokoškolskému studiu nikdy nebylo jednodušší. Už žádné hledání informací, otravné papírování, dodržování dat a zbytečné chyby. Podat si přihlášku na Panevropskou univerzitu je rychlé a intuitivní – přesvědčte se sami a přihlaste se ke studiu online ještě dnes.

Přihlášky na VŠ

Hledání adresy studijního oddělení konkrétní fakulty, tištění přihláškových formulářů, jejich ruční vypisování a další zastaralé metody jsme se rozhodli nechat odpočívat v minulosti. Rovněž není třeba doručovat přihlášky do konkrétního data. A to díky tomu, že na Panevropské univerzitě existuje i možnost začít studovat od února. Celý proces odeslání přihlášky zvládnete komfortně i přes chytrý telefon, kdykoli a kdekoli.

Máte zájem o studium, ale potřebujete více informací? Kontaktujte nás.

Přihlášky ke studiu na Panevropské univerzitě

Na Panevropské vysoké škole si můžete vybrat z celé palety atraktivních studijních programů na bakalářském, navazujícím magisterském, ale i doktorském stupni na fakultě Vysoká škola obchodní nebo na fakultě Vysoká škola podnikání a práva. Můžete se rozhodnout pro denní, ale i pro stále oblíbenější kombinovanou formu studia, která je vhodná pro lidi zahlcené rodinnými a pracovními povinnostmi, ale i pro podnikatele.

Elektronická přihláška ke studiu

Na následujícím odkazu naleznete online formulář elektronické přihlášky k vysokoškolskému studiu. Celé vyplnění formuláře vám zabere méně než dvě minuty a jeho odesláním vás automaticky zařadíme do systému přijímacího řízení. Ozveme se vám zpět a budeme vás informovat o dalších nezbytných krocích pro dokončení vaší registrace na vysokoškolské studium.

profesní univerzita?
Klíč k "real" dovednostem

Praxi získáš kdekoliv, dovednosti ne

Potřebuješ více informací o univerzitě?

organizační struktura

Fakulty

Univerzitní orgány

Akreditace MŠMT

Jsme panevropská

Stvořit vysokou školu býval pouhý sen. Za dvaadvacet let jsme ale dospěli – stali se Panevropskou univerzitou!

Search
Close this search box.

Já jsem

Budoucí student

Nově přijatý student

Aktuální student

Já jsem

Budoucí student

Nově přijatý student

Aktuální student

Já jsem

Budoucí student

Nově přijatý student

Aktuální student