Logo Panevropské univerzity
Search
Close this search box.

MENU

Search
Close this search box.

Kombinované studium v ostravě

Čeká vás důležité rozhodnutí v podobě výběru univerzity, na které budete studovat v kombinované formě studia. Než se definitivně rozhodnete poslat přihlášky na vybrané školy, podívejte se na naši nabídku bakalářských, navazujících magisterských a doktorských oborů na jednom místě.

S výukou v kombinované formě máme dlouholetou zkušenost a jsme rádi, že jsme univerzitou, která patří díky svému unikátnímu vzdělávacímu systému kombinované výuky k nejnavštěvovanějším univerzitám na našem vysokoškolském trhu.

jsme
Profesní univerzita

TEorie
znalosti
praxe

Kombinované bakalářské studium v Ostravě

Na PEUNI v Ostravě jsme pro vás připravili studijní programy, které může studovat v kombinované formě:

Kombinované navazující magisterské studium v Ostravě

Na PEUNI v Ostravě jsme pro vás připravili studijní programy, které může studovat v kombinované formě:

Kombinované doktorské studium v Ostravě

Na PEUNI v Ostravě jsme pro vás připravili doktorský studijní program, které může studovat i v kombinované formě:

Studium od února 2024

Kdo říká, že musíte v říjnu nastoupit na vysokou školu? U nás můžete začít studovat už v únoru. Váš semestr začíná během února. Od letního semestru 2023/2024 otevíráme i v KOMBINOVANÉ formě studia. 

Pokud si zvolíte kombinovanou formu studia, strávíte ve škole celkem 5 víkendů za semestr. Pokud studujete prezenčně, navštěvujete školu během standardního pracovního týdne. Připojíte se ke skupině studentů, kteří začali studovat v září 2024.

Přijímáme uchazeče bez přijímacích zkoušek

Více informací o přijímacím řízení naleznete zde: Přijímací řízení

Začátek studia od letního semestru (prezenční + kombinované studium): Únor 2024
Začátek studia od zimního semestru (prezenční + kombinované studium): Září 2024

Výhody kombinovaného studia na Panevropské univerzitě

 • Široké možnosti uplatnění (profesní studijní programy, odborníci z praxe ve výuce). Všechny studijní programy jsou prakticky zaměřené, ve výuce se objevují kromě zkušených akademiků i profesionálové z praxe, takže si budete dobře rozumět.
 • Přístup a potřeby kombinovaných studentů. Jsme nejpopulárnější univerzitou ve vzdělávání kombinovaných studentů. Chápeme, že studium při práci, rodině, na mateřské dovolené není jednoduché. Víme, jakým správným způsobem s vámi pracovat, abyste se z vás stali úspěšní absolventi, kterým naše vzdělání pomůže v další kariéře.
 • Časově přívětivé studium (výuka 5 x za semestr v rámci víkendového studia). Připravujeme rozvrh výuky tak, aby byl časově přívětivý pro pracující studenty.
 • Individuální přístup (otevřená komunikace, neanonymní prostředí). U nás vládne otevřená komunikace, neanonymní prostředí a individuální přístup. Vytváříme prostředí pro vaše kvalitní vzdělávání.
 • Nebudete v tom sami. Získáte důležitý sociální kapitál v podobě nových spolužáků, kteří budou na stejné lodi, a se kterými poplujete až k promocím. Nové kontakty vám mohou otevřít nové příležitosti.

Reference

Petra Benešová

Vystudovala jsem Panevropskou univerzitu (Fakultu VŠO) a nyní na ní dokonce učím. Za ta léta se mnohé změnilo – škola jde stále kupředu, nyní je více zaměřena na praxi, předměty jsou techničtější a úzce zaměřené. I když je konkurence na trhu obrovská, PEUNI si vede velmi dobře a mohu ji s klidem doporučit.

Adam Klavík

Bakalářský titul jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích a na magisterské studium jsem se přihlásil na PEUNI, fakultu VŠO v Praze. A nelituji toho – PEUNI je mnohem podobnější veřejné škole a kvalita učitelů je o 100 % lepší. Například paní Palatková, která mě učila, je pojem v cestovním ruchu.

Kristína Jíšová 

Panevropská univerzita je jednou z mála škol v České republice, která se skutečně zaměřuje na praxi. Během studia jsme např.: Pracovali na projektech, jejichž výsledky byly kontrolovány Národním památkovým ústavem. Spoustu přednášek vedli i externí lektoři, takže jsme se učili věci tak, jak byly aplikovány v reálném životě.

Jan Šrámek 

Na PEUNI jsem se naučil samostatnosti a získal praxi ve svém oboru. Na všech místech, kam jsme se v rámci studentských soutěží dostali, sbíráme ocenění. Už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu pracovat na plný úvazek.

Jan Velička 

Vystudoval teorii letectví na Oxfordské letecké akademii. Prošel praktickým výcvikem v České republice a Polsku. Je držitelem licencí CPL/ME/IR. Jakub od dětství snil o tom, že se stane pilotem. Cesta k jeho cíli nebyla snadná a musel být vytrvalý. Začal studovat Marketingovou komunikaci na VŠFS a poté přešel do Managementu leteckých podniků na Panevropské univerzitě, fakultě VŠO. Aby ušetřil čas a peníze na pilotní výcvik, založil vlastní společnost. V dnešní době je svému snu velmi blízko.

Podat přihlášku

 1. Vyplňte formulář přihlášky : https://prihlaska.peuni.cz/
 2. Vyberte si individuální termín pohovoru. REZERVUJTE SI SCHŮZKU ZDE
 3. Předložte nám ověřenou kopii maturitního vysvědčení (pro zájemce o bakalářské studium). Pokud již tento doklad máte, můžete jej přinést na přijímací pohovor. Adresy pro doručování.
 4. Potvrďte svůj zájem o studium v elektronické návratce vytištěním smlouvy o studiu a výběrem platebního kalendáře. Současně si vyberte svůj studentský průkaz a nahrajte svou fotografii.
 5. Zaplaťte školné a vyčkejte na informace o termínu zápisu.
 6. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit. Podrobný postup si můžete stáhnout ZDE.

Kontakt

Michálkovická 1810/181, 710 00 Ostrava – Slezská Ostrava
Bezplatná linka: +420 800 555 808
recepce Ostrava: +420 595 228 111
e-mail: info@peuni.cz

Studijní programy

Přes 20 studijních programů poskytuje nabídku, ze které si skoro každý vybere.

O panevropské univerzitě

Odkud jsme, kam směřujeme, čím se řídíme a na jak pevných základech stojíme?

fakulty

Většinou univerzity tvoří fakulty. U nás fakulty stvořily Panevropskou univerzitu. Proč? Jak?

Jsme panevropská

Stvořit vysokou školu býval pouhý sen. Za jednadvacet let jsme ale dospěli – stali se Panevropskou univerzitou!

Search
Close this search box.

Já jsem

Budoucí student

Nově přijatý student

Aktuální student

Já jsem

Budoucí student

Nově přijatý student

Aktuální student

Já jsem

Budoucí student

Nově přijatý student

Aktuální student