Kombinované studium v Praze

Čeká vás důležité rozhodnutí v podobě výběru univerzity, na které budete studovat v kombinované formě studia. Než se definitivně rozhodnete poslat přihlášky na vybrané školy, podívejte se na naši nabídku bakalářských, navazujících magisterských a doktorských oborů na jednom místě.

S výukou v kombinované formě máme dlouholetou zkušenost a jsme rádi, že jsme univerzitou, která patří díky svému unikátnímu vzdělávacímu systému kombinované výuky k nejnavštěvovanějším univerzitám na našem vysokoškolském trhu.

jsme
Profesní univerzita

TEorie
znalosti
praxe

Kombinované bakalářské studium v Praze na fakultě VŠPP

Na PEUNI – fakultě VŠPP v Praze jsme pro vás připravili studijní programy, které může studovat v kombinované formě:

Kombinované bakalářské studium v Praze na fakultě VŠO

Na PEUNI – fakultě VŠO v Praze jsme pro vás připravili studijní programy, které může studovat v kombinované formě:

Kombinované navazující magisterské studium v Praze na fakultě VŠPP

Na PEUNI – fakultě VŠPP v Praze jsme pro vás připravili studijní programy, které může studovat v kombinované formě:

Kombinované navazující magisterské studium v Praze na fakultě VŠO

Na PEUNI – fakultě VŠO v Praze jsme pro vás připravili studijní programy, které může studovat v kombinované formě:

Kombinované doktorské studium v Praze

Na PEUNI v Praze jsme pro vás připravili doktorský studijní program, které může studovat i v kombinované formě:

Studium od února 2024

Kdo říká, že musíte v říjnu nastoupit na vysokou školu? U nás můžete začít studovat už v únoru. Váš semestr začíná během února. Od letního semestru 2023/2024 otevíráme i v KOMBINOVANÉ formě studia. 

Pokud si zvolíte kombinovanou formu studia, strávíte ve škole celkem 5 víkendů za semestr. Pokud studujete prezenčně, navštěvujete školu během standardního pracovního týdne. Připojíte se ke skupině studentů, kteří začali studovat v září 2024.

Přijímáme uchazeče bez přijímacích zkoušek

Více informací o přijímacím řízení naleznete zde: Přijímací řízení

Začátek studia od letního semestru (prezenční + kombinované studium): Únor 2024
Začátek studia od zimního semestru (prezenční + kombinované studium): Září 2024

Výhody kombinovaného studia na Panevropské univerzitě

 • Široké možnosti uplatnění (profesní studijní programy, odborníci z praxe ve výuce). Všechny studijní programy jsou prakticky zaměřené, ve výuce se objevují kromě zkušených akademiků i profesionálové z praxe, takže si budete dobře rozumět.
 • Přístup a potřeby kombinovaných studentů. Jsme nejpopulárnější univerzitou ve vzdělávání kombinovaných studentů. Chápeme, že studium při práci, rodině, na mateřské dovolené není jednoduché. Víme, jakým správným způsobem s vámi pracovat, abyste se z vás stali úspěšní absolventi, kterým naše vzdělání pomůže v další kariéře.
 • Časově přívětivé studium (výuka 5 x za semestr v rámci víkendového studia). Připravujeme rozvrh výuky tak, aby byl časově přívětivý pro pracující studenty.
 • Individuální přístup (otevřená komunikace, neanonymní prostředí). U nás vládne otevřená komunikace, neanonymní prostředí a individuální přístup. Vytváříme prostředí pro vaše kvalitní vzdělávání.
 • Nebudete v tom sami. Získáte důležitý sociální kapitál v podobě nových spolužáků, kteří budou na stejné lodi, a se kterými poplujete až k promocím. Nové kontakty vám mohou otevřít nové příležitosti.

Reference

Petra Benešová

Vystudovala jsem Panevropskou univerzitu (Fakultu VŠO) a nyní na ní dokonce učím. Za ta léta se mnohé změnilo – škola jde stále kupředu, nyní je více zaměřena na praxi, předměty jsou techničtější a úzce zaměřené. I když je konkurence na trhu obrovská, PEUNI si vede velmi dobře a mohu ji s klidem doporučit.

Adam Klavík

Bakalářský titul jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích a na magisterské studium jsem se přihlásil na PEUNI, fakultu VŠO v Praze. A nelituji toho – PEUNI je mnohem podobnější veřejné škole a kvalita učitelů je o 100 % lepší. Například paní Palatková, která mě učila, je pojem v cestovním ruchu.

Kristína Jíšová 

Panevropská univerzita je jednou z mála škol v České republice, která se skutečně zaměřuje na praxi. Během studia jsme např.: Pracovali na projektech, jejichž výsledky byly kontrolovány Národním památkovým ústavem. Spoustu přednášek vedli i externí lektoři, takže jsme se učili věci tak, jak byly aplikovány v reálném životě.

Jan Šrámek 

Na PEUNI jsem se naučil samostatnosti a získal praxi ve svém oboru. Na všech místech, kam jsme se v rámci studentských soutěží dostali, sbíráme ocenění. Už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu pracovat na plný úvazek.

Jan Velička 

Vystudoval teorii letectví na Oxfordské letecké akademii. Prošel praktickým výcvikem v České republice a Polsku. Je držitelem licencí CPL/ME/IR. Jakub od dětství snil o tom, že se stane pilotem. Cesta k jeho cíli nebyla snadná a musel být vytrvalý. Začal studovat Marketingovou komunikaci na VŠFS a poté přešel do Managementu leteckých podniků na Panevropské univerzitě, fakultě VŠO. Aby ušetřil čas a peníze na pilotní výcvik, založil vlastní společnost. V dnešní době je svému snu velmi blízko.

Podat přihlášku

 1. Vyplňte formulář přihlášky : https://prihlaska.peuni.cz/
 2. Vyberte si individuální termín pohovoru. REZERVUJTE SI SCHŮZKU ZDE
 3. Předložte nám ověřenou kopii maturitního vysvědčení (pro zájemce o bakalářské studium). Pokud již tento doklad máte, můžete jej přinést na přijímací pohovor. Adresy pro doručování.
 4. Potvrďte svůj zájem o studium v elektronické návratce vytištěním smlouvy o studiu a výběrem platebního kalendáře. Současně si vyberte svůj studentský průkaz a nahrajte svou fotografii.
 5. Zaplaťte školné a vyčkejte na informace o termínu zápisu.
 6. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit. Podrobný postup si můžete stáhnout ZDE.

Kontakt

Spálená 76/14, 110 00 Praha 1 – Nové Město
zelená linka: +420 800 555 808
e-mail: info@peuni.cz

Studijní programy

Přes 20 studijních programů poskytuje nabídku, ze které si skoro každý vybere.

O panevropské univerzitě

Odkud jsme, kam směřujeme, čím se řídíme a na jak pevných základech stojíme?

fakulty

Většinou univerzity tvoří fakulty. U nás fakulty stvořily Panevropskou univerzitu. Proč? Jak?

Jsme panevropská

Stvořit vysokou školu býval pouhý sen. Za jednadvacet let jsme ale dospěli – stali se Panevropskou univerzitou!