Výuková pracoviště

V zájmu vytvoření co nejlepších časových i ekonomických podmínek pro studenty působíme ve dvou největších městech české republiky – v Praze 
a Ostravě
.

Praha                                                                            Ostrava

 

Výuková pracoviště Praha                             

V Praze můžete na naší soukromé vysoké škole studovat: bakalářské obory ve dvou studijních programech. V programu ekonomika a management jsou to tyto bakalářské studijní obory: PodnikáníPodnikání a management v obchodu a službách.

V programu právní specializace máte na výběr bakalářské studijní obory: Právo v podnikání a Právo ve veřejné správě.

Navazující magisterské studium můžete v Praze studovat ve studijních oborech: Podnikání (Ing.) a Marketingové komunikace (Mgr.), přičemž oba navazující magisterské obory se vyučují formou prezenčního studia i kombinovaného (dálkového) studia.

Rovněž se můžete zapojit do profesně orientovaného studijního programu MBA pro manažery a podnikatele nebo do studijního programu LL.M. Právo v manažerské praxiOba profesně orientované studijní programy kladou důraz na vysokou kvalitu studia ve struktuře potřeb pro manažera v aktuálních podmínkách rozvoje společnosti.

Výuková pracoviště Ostrava

V Ostravě vám naše vysoká škola nabízí: bakalářské obory ve dvou studijních programech.

V programu ekonomika a management máte na výběr dva bakalářské studijní obory: Podnikání a Podnikání a management v obchodu a službách.

V programu právní specializace naše vysoká škola nabízí dva bakalářské studijní obory: Právo v podnikání a Právo ve veřejné správě.

V Ostravě můžete studovat i magisterské studijní obory: Podnikání (Ing.) a Marketingové komunikace (Mgr.). Oba magisterské obory se vyučují formou prezenčního studia i kombinovaného (dálkového) studia.

V Ostravě můžete absolvovat také zkrácené bakalářské studium pro absolventy VOŠ ekonomického zaměření v oboru Podnikání formou kombinovaného studia v délce 3 semestrů.

Rovněž se můžete zapojit do profesně orientovaného studijního programu MBA pro manažery a podnikatele nebo do studijního programu LL.M. Právo v manažerské praxiOba profesně orientované studijní programy kladou důraz na vysokou kvalitu studia ve struktuře potřeb pro manažera v aktuálních podmínkách rozvoje společnosti.

Panevropská,
univerzita vašeho života

Pochopíš, co se učíš, proč se učíš a kde to využiješ!

Rozšíříme ti obzory tak, že ti vše docvakne jako skládačka…

Panevropská univerzita

Studijní programy

Přes 20 studijních programů poskytuje nabídku, ze které si skoro každý vybere.

O panevropské univerzitě

Odkud jsme, kam směřujeme, čím se řídíme a na jak pevných základech stojíme?

fakulty

Většinou univerzity tvoří fakulty. U nás fakulty stvořily Panevropskou univerzitu. Proč? Jak?

Jsme panevropská

Stvořit vysokou školu býval pouhý sen. Za dvaadvacet let jsme ale dospěli – stali se Panevropskou univerzitou!